Biznesa sadarbība

Biznesa sadarbības piedāvājumi (14.02.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos biznesa sadarbības piedāvājumus.  Detalizēti piedāvājumu apraksti apskatāmi, uzklikšķinot uz profila numura. Ja ir interese par kādu no sadarbības piedāvājumiem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@liaa.gov.lv (norādot profila numuru).

Polijas uzņēmums meklē energoiekārtu ražotājus un piegādātājus. Uzņēmums meklē ārvalstu struktūras sadarbībai enerģijas optimizācijas projektā. Viņus interesē: aprīkojuma iegāde enerģētikas projektiem, partnerība un ar enerģētikas nozari saistītu ārvalstu uzņēmumu iekārtu pārstāvniecība Polijā.
BRPL20230214012

Francijas uzņēmums, kas specializējas nerūsējošā tērauda šļūteņu un savienotāju apstrādē, meklē  nerūsējošā tērauda vāciņu ražotājus saskaņā ar ārpakalpojuma līgumu.
BRFR20230209011

Bulgārijas uzņēmums, kas ir akreditēts un darbojas atbilstības novērtēšanas un sertifikācijas jomā, meklē auditorus, konsultantus un laboratorijas, kas tam kā apakšuzņēmēji sniegtu attiecīgos pakalpojumus (auditus, konsultācijas un testēšanu) attiecīgajās teritorijās saskaņā ar komerclīgumu nosacījumiem.
BRBG20230209006

Francijas uzņēmums, kas specializējas dzelzceļa modeļu izstrādājumu ražošanā, meklē rūpniecisko partneri Eiropā, izmantojot ražošanas/ārpakalpojumu līgumu.