Biznesa sadarbība

Biznesa sadarbības piedāvājumi (21.03.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos biznesa sadarbības piedāvājumus. Detalizēti piedāvājumu apraksti apskatāmi, uzklikšķinot uz profila numura. Ja ir interese par kādu no sadarbības piedāvājumiem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@liaa.gov.lv (norādot profila numuru).
 
Francijas MVU meklē koka palešu ražotāju. Paletes tiks izmantotas rūpniecisko galdniecības izstrādājumu transportēšanai ar autotransportu. Partnerim jāpiegādā 150 vienības mēnesī.
 
Ungārijas MVU meklē ķirurģisko pārsēju ražotāju, kas ražo, iepako un sterilizē ķirurģisko iepakojumu. MVU vēlētos atrast jaunus ilgtermiņa piegādātājus un darbotos kā izplatītājs.
 
Nīderlandes uzņēmums meklē sūnu (Leucobryum glaucum) piegādātāju. Uzņēmums jau daudzus gadus projektē un ražo unikālas un īpašas sūnu sienas, sūnu gleznojumus un citus ekskluzīvus sūnu izstrādājumus.
 
Dienvidkorejas uzņēmums meklē profesionālu tirdzniecības uzņēmumu ar pieredzi tērauda cauruļu un stiprinājumu apstrādē.
 
Polijas graudaugu produktu ražotājs meklē graudu (griķu, miežu, prosas, lēcu, aunazirņu, pupu, linsēklu, kuskusa, bulgura, kartupeļu miltu, kukurūzas miltu) piegādātājus.